Онлайн-Курси

Мобільний Відеомонтаж

Програма: VN Video Editor

Курс складається з 9 відео-уроків, після перегляду яких ви зможете оволодіти навичками відеомонтажу на смартфоні. До курсу додається робоче відео та безкоштовна програма відеомонтажу. Тривалість: 2 год. 54 хв. 56 сек. Пройшли: 136 чол. Ціна: 2000 грн.

Програма: VN Video Editor

Курс складається з 9 відео-уроків та 4 онлайн-зустрічей з викладачем, де він перевірить домашні завдання. До курсу додається робоче відео та безкоштовна програма відеомонтажу. Тривалість: 6 год. 54 хв. 56 сек. Пройшли: 114 чол. Ціна: 4000 грн.

Відеомонтаж Базовий в Adobe Premiere

Програма: Adobe Premiere Pro

Самостійне навчання відеомонтажу по відеоурокам з домашніми завданнями. Практичні правила динамічного монтажу, інтерфейс програми Adobe Premiere, інструменти і «гарячі клавіши». Робота зі звуком: музика, інтершум, аудіоефекти. Зміна швидкості відео. До уроків додається робоче відео для навчання та софт програми. Тривалість: 2 год. 05 хв. 56 сек. Ціна: 1500 грн.

Програма: Adobe Premiere Pro

Навчання по відеоурокам з домашніми завданнями. Та індивідуальні онлайн-зустрічі з викладачем: перевірка д/з, відповіді на питання. Практичні правила динамічного монтажу, інтерфейс програми Adobe Premiere, інструменти і «гарячі клавіши». Робота зі звуком: музика, інтершум, аудіоефекти. Зміна відео. Тривалість: 6 год. 05 хв. 56 сек. Ціна: 3000 грн.

Відеомонтаж Базовий в DaVinci Resolve

Безкоштовна програма: DaVinci Resolve

Самостійне навчання відеомонтажу по відеоурокам з домашніми завданнями. Практичні правила динамічного монтажу, інтерфейс програми DaVinci Resolve, інструменти і «гарячі клавіши». Робота зі звуком: музика, інтершум, аудіоефекти. Базові відеоефекти, кроп, стабілізація, зміна швидкості відео. До уроків додається робоче відео для навчання та покрокова інструкція встановлення безкоштовної програми. Тривалість: 3год. 15хв. 38сек. Ціна: 1500 грн.

Безкоштовна програма: DaVinci Resolve

Навчання по відеоурокам з домашніми завданнями. Та індивідуальні онлайн-зустрічі з викладачем: перевірка д/з, відповіді на питання. Практичні правила динамічного монтажу, інтерфейс програми DaVinci Resolve, інструменти і «гарячі клавіши». Робота зі звуком. Відеоефекти, кроп, стабілізація, швидкість. До уроків додається робоче відео для навчання та покрокова інструкція встановлення безкоштовної програми. Тривалість: 7год. 15хв. 38сек. Ціна: 3000 грн.

Відеомонтаж для дітей

Програма: Adobe Premiere Pro

Самостійне навчання дитини відеомонтажу по відеоурокам з домашніми завданнями. Практичні правила динамічного монтажу, інтерфейс  Adobe Premiere, інструменти і «гарячі клавіши». Робота зі звуком: музика, інтершум, аудіоефекти. Швидкість відео. До уроків додається робоче відео для навчання та софт програми. Тривалість: 2 год. 05 хв. 56 сек. Ціна: 1500 грн.

Програма: Adobe Premiere Pro

Навчання  по відеоурокам з домашніми завданнями. Та індивідуальні онлайн-зустрічі з викладачем: перевірка д/з, відповіді на питання. Практичні правила динамічного монтажу, інтерфейс програми Adobe Premiere, інструменти і «гарячі клавіши». Робота зі звуком: музика, інтершум, аудіоефекти. Зміна швидкості відео.  Тривалість: 6 год. 05 хв. 56 сек. Ціна: 3000 грн

Відеомонтаж Поглиблений

Програма: Adobe Premiere Pro

Спецефекти відеомонтажа в програмі Adobe Premiere Pro. Фарбування, титри, переходи, пришвидшення/заповільнення. Анімація відео. Keying. Застосування фото, логотипів. Тривалість: 2год. 59хв. 09сек. Пройшли: 197 чол. Ціна: 1500 грн.

Програма: Adobe Premiere Pro

Спецефекти відеомонтажа в програмі Adobe Premiere Pro. Фарбування, титри, переходи, пришвидшення/заповільнення. Анімація відео. Keying. Застосування фото, логотипів. Тривалість: 6год. 59хв. 09сек. Пройшли: 184 чол. Ціна: 3000 грн.

Відеомонтаж для Mac

Програма: VN Video Editor

Програму для відеомонтажу “VN Video Editor” можна встановити безкоштовно з App Store на ваш Мас. Перегляньте 9 відео-уроків і оволодійте навичками відеомонтажу на вашому MacBook. Окрім базових правил монтажу дізнаєтеся про спецефекти, колористику, титри, швидкість, заставки. Тривалість: 3 год. 21 хв. 52 сек. Ціна: 2000 грн.

Програма: VN Video Editor

Курс складається з 9 відео-уроків і 4 онлайн-зустрічей з викладачем в зручний для вас час, де він перевірить ваші домашні завдання, дасть зворотній зв’язок і відповість на усі ваші запитання. Окрім базових правил монтажу дізнаєтеся про спецефекти, колористику, титри, швидкість, заставки. Тривалість: 3 год. 21 хв. 52 сек. Ціна: 4000 грн.

Зйомка+Монтаж Pro

Зйомка + монтаж в Adobe Premiere Pro

Курс скаладається з 12 відеоуроків про нестандартні прийоми відеозйомки і монтажу. На курсі ви дізнаєтеся як робити різноманітні відеоефекти за допомогою одночасно і зйомки і монтажу. Тривалість: 3 год. 01 хв. 07 сек. Ціна: 2000 грн.

Зйомка + монтаж в Adobe Premiere Pro

12 відеоуроків про нестандартні прийоми зйомки і монтажу. Та 5 онлайн-зустрічей з викладачем. Теми курсу: різноманітні відеоефектизроблені  за допомогою одночасно і зйомки і монтажу. Тривалість: 7 год. 01 хв. 07 сек. Ціна: 4000 грн.

Відеозйомка для соцмереж

Смартфон, фотоапарт, відеокамера

Самостійне опанування навичок відеозйомки по відеоурокам. Теми курсу: розкадровка, композиція, правила динамічної зйомки. Як знімати оптимально й викликати емоції. Зйомка рухомих і не рухомих об’єктів. Правила запису інтерв’ю і себе на камеру. Художні прийоми зйомки від професійного режисера. Тривалість: 2 год. 25 хв. Ціна: 1500 грн.

Смартфон, фотоапарт, відеокамера

Опанування навичок відеозйомки по відеоурокам. Індивідуальні онлайн-зустрічі з викладачем. Розкадровка, композиція, правила динамічної зйомки. Зйомка рухомих і не рухомих об’єктів. Правила запису інтерв’ю і себе на камеру. Художні прийоми відеозйомки. Перевірка домашніх завдань, зворотній зв’язок і відповіді на питання. Тривалість: 6 год. 30 хв. Ціна: 3000 грн

5 відеоуроків+домашні завдання

Самостійне опанування навичок відеозйомки на смартфоні. Розкадровка, композиція, правила динамічної зйомки для соцмереж. Зйомка рухомих і не рухомих об’єктів. Правила запису інтерв’ю і себе на камеру. Художні прийоми відеозйомки. Тривалість: 2 год. 25 хв. Ціна: 1500 грн.

Зйомка на смартфоні зі стабілізатором

4 відеоуроки. Практичні поради використання стедікама, який прибере “тряску” і зробить м’який рух камери. Опануєте художні прийоми відеозйомки зі стабілізатором, за допомогою яких ваше відео стане більш “смачним”, кіношним і виглядатиме професійно. Тривалість: 1 год. 10 хв. 37 сек. Ціна: 1000 грн.

Онлайн-зустрічі в зручний час

Відеозйомка на будь-яких ґагджетах: смартфон, фотоапарат, відеокамера. Базові прийоми професійної відеозйомки. Художні прийоми. Поради, консультації, розьір вашого відео. Тривалість: від 1 години. Пройшли: 72 чол. Ціна: 500 грн./година.

Онлайн-зустрічі в зручний час

Практичні уроки з відеомонтажу в програмах на комп’ютерах: Final Cut, Adobe Premiere, iMovie, VN, а також монтаж відео в різноманітних мобільних застосунках на смартфонах. Тривалість: від 3 год. Пройшли: 72 чол. Ціна: 500 грн./година.

Інші напрямки

5 відеоуроків

Зйомка і монтаж анімованих відеороликів на вашому смартфоні. Для реклами ваших товарів в Інстаграм та інших соцмережах. Техніка «Stop Motion», «живі фоторафії». Тривалість: 1 год. 24 хв. 49 сек. Пройшли: 53 чол. Ціна: 1000 грн.

Team-building онлайн-тренінги

Майстер-класи по відеозйомці і монтажу на смартфонах. Тімбілдінг тренінги по створенню кліпів, рекламних роликів, коротких фільмів спіробітниками компанії. Тривалість: від 1 години. Пройшли: 96 чол. Ціна: від 3000 грн.

«Живі» Курси

Відеомонтаж

«Базовий Відеомонтаж»

Кожен зробить 3 ролики за курс

Курс складається з двох практичних занять по 3 години. Проходить в класі, облаштованому комп’ютерами. Група 2-3 чол., або індивідуально. До курсу додається робоче відео та програма відеомонтажу.
Тривалість: 6 годин. Пройшли: 782 чол. Ціна: 4000 грн.

«Відеомонтаж для дітей»

Кожен зробить 3 ролики за курс

Курс складається з двох практичних занять по 3 години. Проходить в класі, облаштованому комп’ютерами. Група 2-3 чол., або індивідуально. До курсу додається робоче відео та програма відеомонтажу.

Тривалість: 6 годин. Пройшли: 171 чол. Ціна: 4000 грн.

«Відеомонтаж Поглиблений»

2 практичних уроки по 3 години

Спецефекти відеомонтажа в програмі Adobe Premiere Pro. Фарбування, титри, переходи, швидкість. Анімація відео. Keying. Фото, логотипи.
Тривалість: 6 годин. Пройшли: 303 чол. Ціна: 4000 грн.

«Відеомонтаж в Final Cut Pro»: індивідуальний курс

2 практичних уроки по 3 години

Відеомонтаж в програмі Final Cut Pro. Курс підходить лише для MacBook
Тривалість: 6 годин. Пройшли: 52 чол. Ціна: 4000 грн.

Індивідуальні уроки з Відеомонтажу

Зустріч в аудиторії

Практичні уроки з відеомонтажу в програмах на комп’ютерах: Final Cut, Adobe Premiere, iMovie, а також монтаж відео в різноманітних мобільних застосунках на смартфонах.
Тривалість: від 3 год. Пройшли: 163 чол. Ціна: 700 грн./година.

Відеозйомка

«Відеозйомка для соцмереж»

Практичні уроки + Д/З

Курс складається з 3 практичних уроків, де ви оволодієте навичками якісної відеозйомки, незалежно від досвіду та ґаджету, на якому плануєте знімати: смартфон, фотоапарат, камера.
Тривалість: 9 годин. Пройшли: 882 чол. Ціна: 4000 грн.

«Відеозйомка для дітей»

Практичні уроки + Д/З

Курс складається з 3 практичних уроків, де ваша дитина оволодієте навичками відеозйомки, незалежно від ґаджету: смартфон, фотоапарат, камера.
Тривалість: 9 годин. Пройшли: 193 чол. Ціна: 4000 грн.

«Мобілна відеозйомка»

Практичні уроки + Д/З

Курс складається з 3 практичних уроків, де ви оволодієте навичками відеозйомки на смартфоні, незалежно від вашого досвіду.
Тривалість: 9 годин. Пройшли: 771 чол. Ціна: 4000 грн.

«Відеозйомка зі стабілізатором»

Практичні уроки + Д/З

Курс складається з 3 практичних уроків. Програма курсу включає опанування навичок відеозйомки зі стабілізатором: налаштування, правила зйомки, художні прийоми, Time Laps.
Тривалість: 9 годин. Пройшли: 58 чол. Ціна: 4000 грн.

Індивідуальні уроки з Відеозйомки

“Живі”-зустрічі

Відеозйомка на будь-яких ґагджетах: смартфон, фотоапарат, відеокамера. Базові прийоми професійної відеозйомки. Художні прийоми.
Тривалість: від 1 години. Пройшли: 82 чол. Ціна: 700 грн./година.

Корпоративні тренінги

Корпоративні майстер-класи Team-building тренінги

Навчальні тренінги з відеовиробництва

Майстер-класи по відеозйомці і монтажу на смартфонах. Тімбілдінг тренінги по створенню кліпів, рекламних роликів, коротких фільмів спіробітниками компанії.
Тривалість: від 1 години. Пройшли: 114 чол. Ціна: від 3000 грн.

Про викладача

Сергій Поліщук

● Професійний режисер з 20-річним досвідом роботи на центральних телеканалах України (1 + 1, Інтер, СТБ, Новий Канал, ТРК “Україна”)
● Викладач Києво-Могилянської Академії (магістратура “Журналістика”). Курс “Відеозйомка”, “Відеомонтаж”, “Теорія і практика виробництва телевізійних новин”
● Автор курсів “Відеозйомка для YouTube”, “Відеомонтаж для YouTube”, “Відеомонтаж Pro”, “Зйомка зі стабілізатором”

Компанії, що замовляли наші курси:

ЩО НАШІ УЧНІ

Говорять про школу

Ганна Соловйова
Ганна Соловйова Дивитись відео відгук
Read More
"Рекомендую цю школу всім, хто хоче за досить короткий час навчитися якісно знімати і монтувати відео. Курс побудований так, що теорії відводиться мінімум часу (при цьому дається хороша база знань), а основний час приділяється практиці — різним вправам, зйомкам на вулиці, роботі у кадрі. Для мене процес монтажу виявився найцікавішим! Ну і звичайно дуже приємно по закінченні побачити реальні результати — тобто свій власний ролик. "
Костянтин Самчук
Костянтин Самчук Дивитись відео відгук
Read More
Проходив курси відеозйомки у Сергія Поліщука. Всього за п'ять занять усвідомив, як зробити відеоролик! Група була компактна, викладач приділяв кожному багато часу, пояснюючи як знімати відео. Дуже багато знімали в різних умовах, на вулиці і в приміщеннях, освоювали запис інтерв'ю, а також практику як монтувати відео. Рекомендую ці курси відеозйомки і монтажу всім бажаючим дізнатися як правильно знімати відео!
Юлія Черешня
Юлія Черешня Дивитись відео відгук
Read More
Мені шалено сподобалися курси відеозйомки і монтажу! Я - дівчина, і з технічними параметрами ой як непросто 🙂 Але Сергій - чудовий викладач! Він дуже зрозуміло і терпляче розповідав, як зняти відео. Курси відеомонтажу подані з високою майстерністю! Якби була 2 щабель курсів відеооператорів, я б туди не пішла - побігла :)) Всім рекомендую!
Previous
Next
ПОЧНИ СВОЮ КАР'ЄРУ

Годі чекати! Обери свій курс сьогодні!