Онлайн-Курс
"Мобільний Відеомонтаж"

Матеріали для навчання

VN Video Editor

Безкоштовно на Apple Store/Play Market

УРОК #1

Правила відеомонтажу.
Інтерфейс програми “VN Video Editor”. Завантаження файлів в програму. Базові правила монтажу. Динмічний монтаж. Довжина планів. Як розрізати плани. Як скорочувати/збільшувати плани на робочому столі. Масштабування робочого столу. Різні способи монтажу відео.

УРОК #2

Колористика
Колористика – як фарбувати відеоролики: інтенсивність фарбування, фарбування окремих планів, та цілком всього ролика, зняття або відміна фарбування. Використання фільтрів. Ручне фарбування: зміна яскравості, контрасту, насиченості, температури, різкості, сочності та інших параметрів.

УРОК #3

Швидкість
Швидкість – як пришвишити/заповільнити відео. Використання різноманітних швидкісних схем: шаблонних і ручних.

УРОК #4

Спецефекти
Спецефекти – використання різноманітних спецефектів. Переходи (Transitions).

УРОК #5

Формати відео. Фон. Кроп. Відзеркалення. Реверс.
Формати відео: горизонтальне відео для YouTube, вертикальне відео для Instagram, TikTok, квадратне відео, оригінальне відео. Як обирати потрібний формат вашого відео. Кольоровий фон: як підкласти фон під відео. Як обрати або розмитий фон, або кольоровий фон. Кроп: як обирати потрібну частину кадру, як укрупнити план і взяти потрібну деталь. Як з горизонтального відео зробити вертикальне. Як перевернути кадр в дзеркальному відображенні. Як перевернути кадр «з голови на ноги». Стоп-кадр: як «заморозити» відео, як зробити фото з відео. Реверс відео: як запустити відео в зворотньому напрямку. Як в монтажній програмі зробити плавний наїзд або від’їзд камери.

УРОК #6

Робота зі звуком.
Робота зі звуком: Як накладати музику. Як робити рівень звуку потрібний для музики і для рідного шуму. Як накладати звукові ефекти. Як додавати не лише музику з програми а й власну музику.

УРОК #7

Титри.
Заставки, титри, підписи, накладні тексти, меседжі, смайлики, стікери. Як накладати різноманітні титири і надписи на відео.

УРОК #8

Додавання відео/фото.
Додавання відео в середину/на початок ролика. Накладання відео зверху. Накладання логотипів і фотографій.

УРОК #9

Експорт відео.
Зберігання проекту. Експорт відео: як вигнати змонтоване відео в готовий ролик – які виставити параметри.

Хочеш опанувати правила
динамічної відеозйомки?

Пройди Онлайн-Курс
"Відеозйомка для Соцмереж"