Корпоративні майстер-класи.
Тімбілдінг тренінги.

Майстер-класи з відеозйомки і монтажу на смартфонах
Командне створення відеороликів. Онлайн та офлайн формати.

Вартість від 3000 грн

ЯК ПРОХОДЯТЬ

Тренінги

PwC

На старті учасники отримали практичні навички по правилам відеозйомки на власних смартфонах. Співробітники компанії “PwC” розбилися на групи. Кожна група отримала сценарій, відповідно якого повинна була відзняти рекламний відеоролик про переваги роботи у власній компанії.
Після чого кожна команда дізналася від тренера про правила відеомонтажу і змонтувала спільний відеоролик.

Оператор мобілного зв'язку "Vodafone"

Тренінг по відеозйомці і монтажу на мобілних телефонах проводився у місті Дніпро для регіональних співробітників компанії “Vodafone”. Під час тренінгу учасники розбилися на групи і за заданими сценаріями створили короткі рекламні відеоролики.

Мадіа школа ПРО ООН

Тренінг, який проводився за підтримки ООН, мав 2 етапи: сценарний проходив в Сєвєродонецьку, другий з журналістики і відеовиробництва – в Києві. В ньому взяли участь представники різних професій, але виключно мешканці Донецької та Луганської області. Серед учасників були і вчителі і місцеві депутати і навіть поліцейські. Завдання тренінгу: навчити створювати відеоко на різні соціальні тематики.
НАШІ

Корпоративні Клієнти

PwC Ukraine​

Міжнародна аудиторсько-консалтингова компанія PricewaterhouseCoopers. Ми провели низку Team-building тренінгів по створенню корпоративних відеороликів.

Vodafone Україна

Оператор мобільного зв'язку Vodafone Україна. Ми провели Team-building тренінг для регіональних спіробітників по створенню корпоративних відеороликів.

"Медіа Школа" під егідою ООН

Тренінги з відеозйомки і монтажу для представників громадських організацій Донецької та Луганської областей. Від програми розвитку ООН.

Компанія "Новий Стандарт"

Компанія - оператор ділового туризму. Ми провели серію тренінгів по відеозйомці та відеомонтажу на смартфоні для співробітників компанії.

Центр "Стаміна"

Центр здоров'я спини та суглобів "Стаміна". Тренінги з відеовиробництва. Для створення співробітниками рекламних відеороликів про послуги центру.

Асоціація міст України

Тренінги з відеовиробництва для регіональних представників асоціації. Теми тренінгів: відеозйомка, відеомонтаж, запис інтерв'ю, запис себе на відеокамеру.

Про викладача

Сергій Поліщук

● Професійний режисер з 20-річним досвідом роботи на центральних телеканалах України (1 + 1, Інтер, СТБ, Новий Канал, ТРК “Україна”)
● Викладач Києво-Могилянської Академії (магістратура “Журналістика”). Курс “Відеозйомка”, “Відеомонтаж”, “Теорія і практика виробництва телевізійних новин”
● Автор курсів “Відеозйомка для YouTube”, “Відеомонтаж для YouTube”, “Відеомонтаж Pro”, “Зйомка зі стабілізатором”

Компанії, що замовляли наші курси:

ФОРМАТИ

Тренінгів і майстер-класів

1-годинний МК
з відеозйомки

3000
грн
  • Тренер розкаже і покаже базові правила професійної відеозйомки для будь-якого ґаджета.

3-годинний МК
з відеозйомки

9000
грн
  • Тренер розкаже і покаже базові правила професійної відеозйомки для будь-якого ґаджета. Дасть завдання кожному учаснику на відеозйомку і перевірить виконання.
Популярне

Тренінг з
відеовробництва

27000
грн
  • Опанування співробітниками практичних навичок відеозйомки і монтажа на смартфоні для створення корпоративних роликів для соцмереж. (3 дні по 3 години)

Team-building
тренінг

30000
грн
  • 8-годинний тренінг, де співробітники, розбившись на команди створюють власні рекламні відеоролики або короткі фільми за встановленими сценаріями.
Популярне

3-годинний МК
"Запис інтерв'ю"

9000
грн
  • Тренер навчить записувати інтерв'ю. Розкаже про фон, розміщення героя в кадрі, як виставити світло і записати якісний звук.

Повний цикл
"зйомка+монтаж"

45000
грн
  • 5-денний тренінг, протягом якого учасники опановують навички відеозйомки, а також відеомонтажу в комп'ютерній програмі. (5 днів по 3 години)
Популярне
ПОДАРУЙТЕ ВАШИМ СПІВРОБІТНИКАМ

Team-building тренінг. Створіть фільм/відеоролик власноруч.

Корпоративна заявка

Ваші дані в безпеці!