Курси з відеовиробництва в "Київській Школі Фотографії"

Курси з відеозйомки на фотоапаратах і монтажу

Групові офлайн-курси для фотографів

Вартість від 3000 грн

ЯК ПРОХОДЯТЬ

Курси

Київська Школа Фотографії

Курси з відеозйомки та монтажу для фотографів проводилися на базі “Київської Школи Фотографії”. Специфіка курсу полягала в тому, що навчання побудоване для учнів, які вже мають досвід фотографа, розуміються на композиції і побудові кадру, а також гарно розбираються в налаштуваннях свого фотоапарату. Це люди творчі з купою ідей і навіть вже мають замовлення на відеозйомку від клієнтів.

Робота над практичними завданнями

Практичні кейси: відеозйомка рухомих та нерухомих об’єктів, різноманітні художні прийоми відеозйомки, окремі курси з відеомонтажу – базовий та поглиблений монтаж.

ФОРМАТИ

Тренінгів і майстер-класів

1-годинний МК
з відеозйомки

3000
грн
  • Тренер розкаже і покаже базові правила професійної відеозйомки для будь-якого ґаджета.

3-годинний МК
з відеозйомки

9000
грн
  • Тренер розкаже і покаже базові правила професійної відеозйомки для будь-якого ґаджета. Дасть завдання кожному учаснику на відеозйомку і перевірить виконання.
Популярне

Тренінг з
відеовробництва

27000
грн
  • Опанування співробітниками практичних навичок відеозйомки і монтажа на смартфоні для створення корпоративних роликів для соцмереж. (3 дні по 3 години)

Team-building
тренінг

30000
грн
  • 8-годинний тренінг, де співробітники, розбившись на команди створюють власні рекламні відеоролики або короткі фільми за встановленими сценаріями.
Популярне

3-годинний МК
"Запис інтерв'ю"

9000
грн
  • Тренер навчить записувати інтерв'ю. Розкаже про фон, розміщення героя в кадрі, як виставити світло і записати якісний звук.

Повний цикл
"зйомка+монтаж"

45000
грн
  • 5-денний тренінг, протягом якого учасники опановують навички відеозйомки, а також відеомонтажу в комп'ютерній програмі. (5 днів по 3 години)
Популярне

Про викладача

Сергій Поліщук

● Професійний режисер з 20-річним досвідом роботи на центральних телеканалах України (1 + 1, Інтер, СТБ, Новий Канал, ТРК “Україна”)
● Викладач Києво-Могилянської Академії (магістратура “Журналістика”). Курс “Відеозйомка”, “Відеомонтаж”, “Теорія і практика виробництва телевізійних новин”
● Автор курсів “Відеозйомка для YouTube”, “Відеомонтаж для YouTube”, “Відеомонтаж Pro”, “Зйомка зі стабілізатором”

Корпоративні клієнти:

ПОДАРУЙТЕ ВАШИМ СПІВРОБІТНИКАМ

Team-building тренінг. Створіть фільм/відеоролик власноруч.

Корпоративна заявка

Ваші дані в безпеці!