Онлайн-Курси

Інші напрямки

5 відеоуроків

Зйомка і монтаж анімованих відеороликів на вашому смартфоні. Для реклами ваших товарів в Інстаграм та інших соцмережах. Техніка «Stop Motion», «живі фоторафії». Тривалість: 1 год. 24 хв. 49 сек. Пройшли: 53 чол. Ціна: 1000 грн.

Team-building онлайн-тренінги

Майстер-класи по відеозйомці і монтажу на смартфонах. Тімбілдінг тренінги по створенню кліпів, рекламних роликів, коротких фільмів спіробітниками компанії. Тривалість: від 1 години. Пройшли: 96 чол. Ціна: від 3000 грн.

Про викладача

Сергій Поліщук

● Професійний режисер з 20-річним досвідом роботи на центральних телеканалах України (1 + 1, Інтер, СТБ, Новий Канал, ТРК “Україна”)
● Викладач Києво-Могилянської Академії (магістратура “Журналістика”). Курс “Відеозйомка”, “Відеомонтаж”, “Теорія і практика виробництва телевізійних новин”
● Автор курсів “Відеозйомка для YouTube”, “Відеомонтаж для YouTube”, “Відеомонтаж Pro”, “Зйомка зі стабілізатором”

Компанії, що замовляли наші курси:

ЩО НАШІ УЧНІ

Говорять про школу

Ганна Соловйова
Ганна Соловйова Дивитись відео відгук
Read More
"Рекомендую цю школу всім, хто хоче за досить короткий час навчитися якісно знімати і монтувати відео. Курс побудований так, що теорії відводиться мінімум часу (при цьому дається хороша база знань), а основний час приділяється практиці — різним вправам, зйомкам на вулиці, роботі у кадрі. Для мене процес монтажу виявився найцікавішим! Ну і звичайно дуже приємно по закінченні побачити реальні результати — тобто свій власний ролик. "
Костянтин Самчук
Костянтин Самчук Дивитись відео відгук
Read More
Проходив курси відеозйомки у Сергія Поліщука. Всього за п'ять занять усвідомив, як зробити відеоролик! Група була компактна, викладач приділяв кожному багато часу, пояснюючи як знімати відео. Дуже багато знімали в різних умовах, на вулиці і в приміщеннях, освоювали запис інтерв'ю, а також практику як монтувати відео. Рекомендую ці курси відеозйомки і монтажу всім бажаючим дізнатися як правильно знімати відео!
Юлія Черешня
Юлія Черешня Дивитись відео відгук
Read More
Мені шалено сподобалися курси відеозйомки і монтажу! Я - дівчина, і з технічними параметрами ой як непросто 🙂 Але Сергій - чудовий викладач! Він дуже зрозуміло і терпляче розповідав, як зняти відео. Курси відеомонтажу подані з високою майстерністю! Якби була 2 щабель курсів відеооператорів, я б туди не пішла - побігла :)) Всім рекомендую!
Previous
Next
ПОЧНИ СВОЮ КАР'ЄРУ

Годі чекати! Обери свій курс сьогодні!