Повний Курс
"Відеозйомка Для Соцмереж"

УРОК #1

Зйомка статичного об’єкта. Композиція кадру. Розкадровка. Плани зйомки.

Домашнє завдання Уроку №1: Розкадрувати статичний об’єкт. Розповісти невеличку історію про людину, яка виконує мінімальну дію: сидить за комп’ютером, готує каву, дитина малює або грає конструктором і т. д. Тобто зняти відео короткими статичними планами, як про це йшлося на уроці.

УРОК #2

Як правильно записувати Інтерв’ю.

Домашнє завдання Уроку №2: Записати інтерв’ю з людиною трьома планами різної крупності. Необхідно задати герою три окремих запитання і кожну відповідь записати планом різної крупності: крупним, середнє-крупним і середнім. Крім того, необхідно записати перебивки, серед яких повинен бути й зворотній план.

УРОК #3

Зйомка рухомих об’єктів.

Домашнє завдання Уроку №3: Розкадрувати рухомий об’єкт. Зняти короткими статичними планами різної крупності історію про людину. Це може бути прогулянка в парку, на дитячому майданчику, або якась домашня робота. Можна піти на виставку і зняти кілька історій. Крім того, спробуйте розкадрувати рухомих пересічних. А також познімайте машини, що їдуть по дорозі.

УРОК #4

Панорами та інші художні прийоми.

Домашнє завдання Уроку №4: Познімати різні види панорам (техніка зйомки показана в уроці). Зробити як можна більше різноманітних планів по всім прийомам, про які ви почули на уроці.

УРОК #5

Ведучій-Блогер. Як записувати себе на відео.

Домашнє завдання Уроку №5: Записати власне відеозвернення по темі, в якій ви максимально обізнані, довжиною 1 хвилина.

Буду вдячний за відгук про курс в Google:

Хочеш створювати динамічні,
музичні відеоролики?

Пройди Онлайн-Курс
"Відеомонтаж для YouTube"