Онлайн-Курси

Відеомонтаж

«Базовий Відеомонтаж» самостійне навчання

Програма: Adobe Premiere Pro

Самостійне навчання відеомонтажу по відеоурокам з домашніми завданнями. Практичні правила динамічного монтажу, інтерфейс програми Adobe Premiere, інструменти і «гарячі клавіши». Робота зі звуком: музика, інтершум, аудіоефекти. Зміна швидкості відео. До уроків додається робоче відео для навчання та софт програми. Тривалість: 2 год. 05 хв. 56 сек. Ціна: 1000 грн.

«Базовий Відеомонтаж» + перевірка д/з + зустіч з вчителем

Програма: Adobe Premiere Pro

Навчання відеомонтажу по відеоурокам з домашніми завданнями. Та індивідуальні онлайн-зустрічі з викладачем: перевірка д/з, відповіді на питання. Практичні правила динамічного монтажу, інтерфейс програми Adobe Premiere, інструменти і «гарячі клавіши». Робота зі звуком: музика, інтершум, аудіоефекти. Зміна швидкості відео. До уроків додається робоче відео для навчання та софт програми. Тривалість: 6 год. 05 хв. 56 сек. Ціна: 3000 грн.

«Відеомонтаж для дітей» самостійне навчання

Програма: Adobe Premiere Pro

Самостійне навчання дитини відеомонтажу по відеоурокам з домашніми завданнями. Практичні правила динамічного монтажу, інтерфейс програми Adobe Premiere, інструменти і «гарячі клавіши». Робота зі звуком: музика, інтершум, аудіоефекти. Зміна швидкості відео. До уроків додається робоче відео для навчання та софт програми. Тривалість: 2 год. 05 хв. 56 сек. Ціна: 1000 грн.

«Відеомонтаж для дітей» + перевірка д/з + зустіч з вчителем

Програма: Adobe Premiere Pro

Навчання дитини відеомонтажу по відеоурокам з домашніми завданнями. Та індивідуальні онлайн-зустрічі з викладачем: перевірка д/з, відповіді на питання. Практичні правила динамічного монтажу, інтерфейс програми Adobe Premiere, інструменти і «гарячі клавіши». Робота зі звуком: музика, інтершум, аудіоефекти. Зміна швидкості відео. До уроків додається робоче відео для навчання та софт програми. Тривалість: 6 год. 05 хв. 56 сек. Ціна: 3000 грн.

«Відеомонтаж Поглиблений» - самостійне навчання

5 відеоуроків. Adobe Premiere Pro

Спецефекти відеомонтажа в програмі Adobe Premiere Pro. Фарбування, титри, переходи, пришвидшення/заповільнення. Анімація відео. Keying. Застосування фото, логотипів. Тривалість: 2год. 59хв. 09сек. Пройшли: 197 чол. Ціна: 1000 грн.

«Відеомонтаж Поглиблений» + перевірка д/з + зустіч з вчителем

5 відеоуроків + 4 онлайн-зустрічі.

Спецефекти відеомонтажа в програмі Adobe Premiere Pro. Фарбування, титри, переходи, пришвидшення/заповільнення. Анімація відео. Keying. Застосування фото, логотипів. Триває: 6 год. 59 хв. 09 сек. Пройшли: 84 чол. Ціна: 3000 грн.

«Мобільний Відеомонтаж»: самостійне навчання

Програма: VN Video Editor
Курс складається з 9 відео-уроків, після перегляду яких ви зможете оволодіти навичками відеомонтажу на смартфоні. До курсу додається робоче відео та безкоштовна програма відеомонтажу. Тривалість: 2 год. 54 хв. 56 сек. Пройшли: 118 чол. Ціна: 1000 грн.

«Мобільний Відеомонтаж» + перевірка д/з + зустіч з вчителем

Програма: VN Video Editor

Курс складається з 9 відео-уроків та 4 онлайн-зустрічей з викладачем, де він перевірить домашні завдання і відповість на всі запитання. До курсу додається робоче відео та безкоштовна програма відеомонтажу.
Тривалість: 2 год. 54 хв. 56 сек. Пройшли: 97 чол. Ціна: 3000 грн.

«Відеомонтаж для Mac»: самостійне навчання

Програма: VN Video Editor

Ліцензійну програму для відеомонтажу “VN Video Editor” можна встановити безкоштовно з App Store на ваш Мас. Перегляньте 9 відео-уроків і оволодійте навичками відеомонтажу на вашому MacBook. Окрім базових правил монтажу дізнаєтеся про спецефекти, колористику, титри, швидкість, заставки. Тривалість: 3 год. 21 хв. 52 сек. Ціна: 1000 грн.

 

«Відеомонтаж для Mac» + перевірка д/з + зустіч з вчителем

Програма: VN Video Editor

 Ліцензійну програму для відеомонтажу “VN Video Editor” можна встановити безкоштовно з App Store на ваш Мас. Курс складається з 9 відео-уроків і 4 онлайн-зустрічей з викладачем, де він перевірить ваші домашні завдання і відповість на запитання. Окрім базових правил монтажу дізнаєтеся про спецефекти, колористику, титри, швидкість, заставки. Тривалість: 3 год. 21 хв. 52 сек. Ціна: 3000 грн.

mylene-tremoyet-Da0pdCekeUs-unsplash

«Монтажні склейки»: самостійне навчання

Зйомка + монтаж в Adobe Premiere Pro

Курс скаладається з 12 відеоуроків про нестандартні прийоми відеозйомки і монтажу. На курсі ви дізнаєтеся як робити різноманітні відеоефекти за допомогою одночасно і зйомки і монтажу. Тривалість: 3 год. 01 хв. 07 сек. Пройшли: 14 чол. Ціна: 1000 грн.

Індивідуальні уроки з Відеомонтажу

Онлайн-зустрічі
Практичні уроки з відеомонтажу в програмах на комп’ютерах: Final Cut, Adobe Premiere, iMovie, а також монтаж відео в різноманітних мобільних застосунках на смартфонах. Тривалість: від 3 год. Пройшли: 72 чол. Ціна: 500 грн./година.