Онлайн-Курси

Мобільний Відеомонтаж

Програма: VN Video Editor

Курс складається з 9 відео-уроків, після перегляду яких ви зможете оволодіти навичками відеомонтажу на смартфоні. До курсу додається робоче відео та безкоштовна програма відеомонтажу. Тривалість: 2 год. 54 хв. 56 сек. Пройшли: 136 чол. Ціна: 2000 грн.

Програма: VN Video Editor

Курс складається з 9 відео-уроків та 4 онлайн-зустрічей з викладачем, де він перевірить домашні завдання. До курсу додається робоче відео та безкоштовна програма відеомонтажу. Тривалість: 6 год. 54 хв. 56 сек. Пройшли: 114 чол. Ціна: 4000 грн.

Відеомонтаж Базовий в Adobe Premiere

Програма: Adobe Premiere Pro

Самостійне навчання відеомонтажу по відеоурокам з домашніми завданнями. Практичні правила динамічного монтажу, інтерфейс програми Adobe Premiere, інструменти і «гарячі клавіши». Робота зі звуком: музика, інтершум, аудіоефекти. Зміна швидкості відео. До уроків додається робоче відео для навчання та софт програми. Тривалість: 2 год. 05 хв. 56 сек. Ціна: 1500 грн.

Програма: Adobe Premiere Pro

Навчання по відеоурокам з домашніми завданнями. Та індивідуальні онлайн-зустрічі з викладачем: перевірка д/з, відповіді на питання. Практичні правила динамічного монтажу, інтерфейс програми Adobe Premiere, інструменти і «гарячі клавіши». Робота зі звуком: музика, інтершум, аудіоефекти. Зміна відео. Тривалість: 6 год. 05 хв. 56 сек. Ціна: 3000 грн.

Відеомонтаж Базовий в DaVinci Resolve

Безкоштовна програма: DaVinci Resolve

Самостійне навчання відеомонтажу по відеоурокам з домашніми завданнями. Практичні правила динамічного монтажу, інтерфейс програми DaVinci Resolve, інструменти і «гарячі клавіши». Робота зі звуком: музика, інтершум, аудіоефекти. Базові відеоефекти, кроп, стабілізація, зміна швидкості відео. До уроків додається робоче відео для навчання та покрокова інструкція встановлення безкоштовної програми. Тривалість: 3год. 15хв. 38сек. Ціна: 1500 грн.

Безкоштовна програма: DaVinci Resolve

Навчання по відеоурокам з домашніми завданнями. Та індивідуальні онлайн-зустрічі з викладачем: перевірка д/з, відповіді на питання. Практичні правила динамічного монтажу, інтерфейс програми DaVinci Resolve, інструменти і «гарячі клавіши». Робота зі звуком. Відеоефекти, кроп, стабілізація, швидкість. До уроків додається робоче відео для навчання та покрокова інструкція встановлення безкоштовної програми. Тривалість: 7год. 15хв. 38сек. Ціна: 3000 грн.

Відеомонтаж для дітей

Програма: Adobe Premiere Pro

Самостійне навчання дитини відеомонтажу по відеоурокам з домашніми завданнями. Практичні правила динамічного монтажу, інтерфейс  Adobe Premiere, інструменти і «гарячі клавіши». Робота зі звуком: музика, інтершум, аудіоефекти. Швидкість відео. До уроків додається робоче відео для навчання та софт програми. Тривалість: 2 год. 05 хв. 56 сек. Ціна: 1500 грн.

Програма: Adobe Premiere Pro

Навчання  по відеоурокам з домашніми завданнями. Та індивідуальні онлайн-зустрічі з викладачем: перевірка д/з, відповіді на питання. Практичні правила динамічного монтажу, інтерфейс програми Adobe Premiere, інструменти і «гарячі клавіши». Робота зі звуком: музика, інтершум, аудіоефекти. Зміна швидкості відео.  Тривалість: 6 год. 05 хв. 56 сек. Ціна: 3000 грн

Відеомонтаж Поглиблений

Програма: Adobe Premiere Pro

Спецефекти відеомонтажа в програмі Adobe Premiere Pro. Фарбування, титри, переходи, пришвидшення/заповільнення. Анімація відео. Keying. Застосування фото, логотипів. Тривалість: 2год. 59хв. 09сек. Пройшли: 197 чол. Ціна: 1500 грн.

Програма: Adobe Premiere Pro

Спецефекти відеомонтажа в програмі Adobe Premiere Pro. Фарбування, титри, переходи, пришвидшення/заповільнення. Анімація відео. Keying. Застосування фото, логотипів. Тривалість: 6год. 59хв. 09сек. Пройшли: 184 чол. Ціна: 3000 грн.

Відеомонтаж для Mac

Програма: VN Video Editor

Програму для відеомонтажу “VN Video Editor” можна встановити безкоштовно з App Store на ваш Мас. Перегляньте 9 відео-уроків і оволодійте навичками відеомонтажу на вашому MacBook. Окрім базових правил монтажу дізнаєтеся про спецефекти, колористику, титри, швидкість, заставки. Тривалість: 3 год. 21 хв. 52 сек. Ціна: 2000 грн.

Програма: VN Video Editor

Курс складається з 9 відео-уроків і 4 онлайн-зустрічей з викладачем в зручний для вас час, де він перевірить ваші домашні завдання, дасть зворотній зв’язок і відповість на усі ваші запитання. Окрім базових правил монтажу дізнаєтеся про спецефекти, колористику, титри, швидкість, заставки. Тривалість: 3 год. 21 хв. 52 сек. Ціна: 4000 грн.

Створення динамічних заставок та анімованих титрів

Програма: Adobe Premiere Pro

Динамічні дизайнерські заставки Intro/Open в програмі Adobe Premiere Pro. Початкові і кінцеві анімовані титри та підписи. Сучасні динамічні переходи. Тривалість: 1 год. 50 хв. Вартість: 1500 грн.

Програма: Adobe Premiere Pro

Динамічні дизайнерські заставки Intro/Open в програмі Adobe Premiere Pro. Початкові і кінцеві анімовані титри та підписи. Сучасні динамічні переходи. Тривалість: 6 год. 50 хв. Вартість: 3000 грн.

Зйомка+Монтаж Pro

Зйомка + монтаж в Adobe Premiere Pro

Курс скаладається з 12 відеоуроків про нестандартні прийоми відеозйомки і монтажу. На курсі ви дізнаєтеся як робити різноманітні відеоефекти за допомогою одночасно і зйомки і монтажу. Тривалість: 3 год. 01 хв. 07 сек. Ціна: 2000 грн.

Зйомка + монтаж в Adobe Premiere Pro

12 відеоуроків про нестандартні прийоми зйомки і монтажу. Та 5 онлайн-зустрічей з викладачем. Теми курсу: різноманітні відеоефекти, зроблені  за допомогою одночасно і зйомки і монтажу. Тривалість: 7 год. 01 хв. 07 сек. Ціна: 4000 грн.