Онлайн-Курси

Відеомонтаж

«Мобільний Відеомонтаж»: самостійне навчання

9 відеоуроків
Курс складається з 9 відео-уроків, після перегляду яких ви зможете оволодіти навичками відеомонтажу на смартфоні. До курсу додається робоче відео та безкоштовна програма відеомонтажу. Тривалість: 2 год. 54 хв. 56 сек. Пройшли: 118 чол. Ціна: 1000 грн.

«Базовий Відеомонтаж»: самостійне навчання

5 відеоуроків
Курс складається з 5 відео-уроків, після перегляду яких ви зможете оволодіти навичками відеомонтажу, незалежно від Вашого досвіду. До курсу додається робоче відео та програма відеомонтажу. Тривалість: 2 год. 05 хв. 56 сек. Пройшли: 677 чол. Ціна: 1000 грн.

«Базовий Відеомонтаж»: індивідуальне навчання з перевіркою д/з

5 відеоуроків + 4 онлайн-зустрічей
Курс складається з 5 відео-уроків та 4 онлайн зустрічей з викладачем, де він перевірить домашні завдання і відповість на всі запитання. До курсу додається робоче відео та програма відеомонтажу. Тривалість: 6 год. 05 хв. 56 сек. Пройшли: 530 чол. Ціна: 3000 грн.

«Відеомонтаж Поглиблений» - самостійне навчання

5 відеоуроків
Спецефекти відеомонтажа в програмі Adobe Premiere Pro. Фарбування, титри, переходи, пришвидшення/заповільнення. Анімація відео. Keying. Застосування фото, логотипів. Тривалість: 2 год. 59 хв. 09 сек. Пройшли: 197 чол. Ціна: 1000 грн.

«Відеомонтаж Поглиблений» - індивідуальне навчання з перевіркою д/з

5 відеоуроків + 4 онлайн-зустрічі
Спецефекти відеомонтажа в програмі Adobe Premiere Pro. Фарбування, титри, переходи, пришвидшення/заповільнення. Анімація відео. Keying. Застосування фото, логотипів. Тривалість: 6 год. 59 хв. 09 сек. Пройшли: 184 чол. Ціна: 3000 грн.

Індивідуальні уроки з Відеомонтажу

Онлайн-зустрічі
Практичні уроки з відеомонтажу в програмах на комп’ютерах: Final Cut, Adobe Premiere, iMovie, а також монтаж відео в різноманітних мобільних застосунках на смартфонах. Тривалість: від 3 год. Пройшли: 72 чол. Ціна: 500 грн./година.