Онлайн-Курси

Відеозйомка для соцмереж

Смартфон, фотоапарт, відеокамера

Самостійне опанування навичок відеозйомки по відеоурокам. Теми курсу: розкадровка, композиція, правила динамічної зйомки. Як знімати оптимально й викликати емоції. Зйомка рухомих і не рухомих об’єктів. Правила запису інтерв’ю і себе на камеру. Художні прийоми зйомки від професійного режисера. Тривалість: 2 год. 25 хв. Ціна: 1500 грн.

Смартфон, фотоапарт, відеокамера

Опанування навичок відеозйомки по відеоурокам. Індивідуальні онлайн-зустрічі з викладачем. Розкадровка, композиція, правила динамічної зйомки. Зйомка рухомих і не рухомих об’єктів. Правила запису інтерв’ю і себе на камеру. Художні прийоми відеозйомки. Перевірка домашніх завдань, зворотній зв’язок і відповіді на питання. Тривалість: 6 год. 30 хв. Ціна: 3000 грн

5 відеоуроків+домашні завдання

Самостійне опанування навичок відеозйомки на смартфоні. Розкадровка, композиція, правила динамічної зйомки для соцмереж. Зйомка рухомих і не рухомих об’єктів. Правила запису інтерв’ю і себе на камеру. Художні прийоми відеозйомки. Тривалість: 2 год. 25 хв. Ціна: 1500 грн.

Зйомка на смартфоні зі стабілізатором

4 відеоуроки. Практичні поради використання стедікама, який прибере “тряску” і зробить м’який рух камери. Опануєте художні прийоми відеозйомки зі стабілізатором, за допомогою яких ваше відео стане більш “смачним”, кіношним і виглядатиме професійно. Тривалість: 1 год. 10 хв. 37 сек. Ціна: 1000 грн.

Зйомка+Монтаж Pro

Зйомка + монтаж в Adobe Premiere Pro

Курс скаладається з 12 відеоуроків про нестандартні прийоми відеозйомки і монтажу. На курсі ви дізнаєтеся як робити різноманітні відеоефекти за допомогою одночасно і зйомки і монтажу. Тривалість: 3 год. 01 хв. 07 сек. Ціна: 2000 грн.

Зйомка + монтаж в Adobe Premiere Pro

12 відеоуроків про нестандартні прийоми зйомки і монтажу. Та 5 онлайн-зустрічей з викладачем. Теми курсу: різноманітні відеоефектизроблені  за допомогою одночасно і зйомки і монтажу. Тривалість: 7 год. 01 хв. 07 сек. Ціна: 4000 грн.

Онлайн-зустрічі в зручний час

Відеозйомка на будь-яких ґагджетах: смартфон, фотоапарат, відеокамера. Базові прийоми професійної відеозйомки. Художні прийоми. Поради, консультації, розьір вашого відео. Тривалість: від 1 години. Пройшли: 72 чол. Ціна: 700 грн./година.

Онлайн-зустрічі в зручний час

Практичні уроки з відеомонтажу в програмах на комп’ютерах: Final Cut, Adobe Premiere, iMovie, VN, а також монтаж відео в різноманітних мобільних застосунках на смартфонах. Тривалість: від 3 год. Пройшли: 95 чол. Ціна: 700 грн./година.