Онлайн-Курси

Відеозйомка

«Відеозйомка для соцмереж»: самостійне навчання

5 відеоуроків

Самостійне опанування навичок відеозйомки по відеоурокам. Теми курсу: розкадровка, композиція, правила динамічної зйомки. Як знімати оптимально й викликати емоції. Зйомка рухомих і не рухомих об’єктів. Правила запису інтерв’ю і себе на камеру. Художні прийоми зйомки від професійного режисера. Тривалість: 2 год. 25 хв. Ціна: 1000 грн.

«Відеозйомка для соцмереж»: навчання з перевіркою д/з

5 відеоуроків + 4 онлайн-зустрічі з викладачем

Опанування навичок відеозйомки по відеоурокам. А також індивідуальні онлайн-зустрічі з викладачем в зручний для вас час. Розкадровка, композиція, правила динамічної зйомки. Зйомка рухомих і не рухомих об’єктів. Правила запису інтерв’ю і себе на камеру. Художні прийоми відеозйомки. Перевірка домашніх завдань, зворотній зв’язок і відповіді на питання. Тривалість: 6 год. 30 хв. Ціна: 3000 грн.

«Відеозйомка зі стабілізатором»: самостійне навчання

4 відеоурока

Теми курсу – різноманітні художні прийоми відеозйомки зі стабілізатором, за допомогою яких ваше відео стане більш “смачним”, кіношним і виглядатиме професійно. Тривалість: 1 год. 10 хв. 37 сек. Пройшли: 121 чол. Ціна: 400 грн.

mylene-tremoyet-Da0pdCekeUs-unsplash

«Монтажні склейки»: самостійне навчання

Зйомка + монтаж в Adobe Premiere Pro

Курс скаладається з 12 відеоуроків про нестандартні прийоми відеозйомки і монтажу. На курсі ви дізнаєтеся як робити різноманітні відеоефекти за допомогою одночасно і зйомки і монтажу. Тривалість: 3 год. 01 хв. 07 сек. Пройшли: 14 чол. Ціна: 1000 грн.

Індивідуальні уроки з Відеозйомки

Онлайн-зустрічі
Відеозйомка на будь-яких ґагджетах: смартфон, фотоапарат, відеокамера. Базові прийоми професійної відеозйомки. Художні прийоми. Тривалість: від 1 години. Пройшли: 72 чол. Ціна: 500 грн./година.